4609M-901-223LF
Mfr.Part #
4609M-901-223LF
Datasheet
4609M-901-223LF
Description
CAP ARRAY 0.022UF 50V X7R 9SIP
Stock
123
Capacitance :
0.022µF
Number of Capacitors :
8
Package / Case :
9-SIP
Temperature Coefficient :
X7R
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
50 V
Datasheets
4609M-901-223LF
Part Manufacturer Stock Description
4609 Narda-MITEQ 709 ADAPTER ASSY, KU BAND COAX-WAVEG
4609 Keystone Electronics Corp. 318 CONN TRANSIST TO-3 3POS TIN